Buy this book on-line CATALOGUS VAN DE KUNSTVEILING 297. VAN SCHILDERIJEN. AQUARELLEN. TEKENINGEN EN GRAFIEK. VAN MEESTERS UIT DE XVIIDE, DE XVIIIDE, DE XIXDE EEUW. EN HEDENDAAGSE KUNSTENAARS. ALSMEDE EEN AFGESLOTEN COLLECTIE SCHILDERIJEN. SCULPTURES. ETC.. 14/05/1979. (256 gr
SOTHEBYS MAK VAN WAAY, AMSTERDAM, 1979
CATALOGUS VAN DE KUNSTVEILING 297. VAN SCHILDERIJEN. AQUARELLEN. TEKENINGEN EN GRAFIEK. VAN MEESTERS UIT DE XVIIDE, DE XVIIIDE, DE XIXDE EEUW. EN HEDENDAAGSE KUNSTENAARS. ALSMEDE EEN AFGESLOTEN COLLECTIE SCHILDERIJEN. SCULPTURES. ETC.. 14/05/1979. (256 gr is listed for sale on Bibliophile Bookbase by Librairie Courant d'Art.
Click here for full details of this book, to ask a question or to buy it on-line.
Bibliophile Bookbase probably offers multiple copies of CATALOGUS VAN DE KUNSTVEILING 297. VAN SCHILDERIJEN. AQUARELLEN. TEKENINGEN EN GRAFIEK. VAN MEESTERS UIT DE XVIIDE, DE XVIIIDE, DE XIXDE EEUW. EN HEDENDAAGSE KUNSTENAARS. ALSMEDE EEN AFGESLOTEN COLLECTIE SCHILDERIJEN. SCULPTURES. ETC.. 14/05/1979. (256 gr. Click here to select from a complete list of available copies of this book.
Bibliophile Bookbase lists over 5 million books, maps and prints including fine bindings, atlases, libri rari, rare books and libri antichi.